wtorek, 19 kwietnia 2011

Sprytna Libra - ekspozycyjne oświetlenie LED

Pani Brigitte Munch pochodzi z Danii i jest złotnikiem. Jej biżuteria jest wyjątkowa i autorka wymaga, aby oświetlenie gablot ekspozycyjnych nie stało się ważniejsze niż oświetlane obiekty. W swoim sklepie jubilerskim zastosowała oświetlenie światłowodowe, ale do oświetlenia gablot wybrała inteligentne oprawy LED Roblon Libra.

 Jest prosta w formie, a jednak wiele potrafi. Można ją obracać i przekręcać w każdym kierunku. To ważne, bo nie wystarczy, że coś dobrze wygląda, musi być też użyteczne”.

Po zainstalowaniu nowego oświetlenia, przedmioty, które już długo leżały w sklepie zostały zauważone przez klientów.
Oprawy LED Libra, wymyślone przez drużynę R&D Roblona, wyglądają całkiem niepozornie, ale potrafią naprawdę wiele. Okrągłe główki ze źródłem światła można obracać i przekręcać w każdym kierunku i w każdej płaszczyźnie. Dodatkowo możemy przekładać optykę każdej z głowic, dostosowując ją do zmieniającej się ekspozycji.

Rodzina opraw ekspozycyjnych Libra składa się z 3 podstawowych modeli występujących łącznie w 24 wersjach, różniących się kątem świecenia, liczbą głowic i kolorem wykończenia:

-          Libra 1 – jedna głowica z kątem świecenia 30° lub 60°, moc 5W
-          Libra 2 – dwie głowice z kątami świecenia 30° i 60°, moc 10W;
-          Libra 3 – trzy głowice z kątami świecenia 30°, 45° i 60°, moc 15W.

Dokładne specyfikacje i parametry opraw Libra można znaleźć w naszym katalogu oświetlenia LED na stronie http://www.TwojeLEDy.pl.

 I co istotne, oprawy Libra wyglądają niesamowicie designersko ;-)

2 komentarze:

  1. Wszystko fajnie tylko co z oddawaniem barw, większość LEDów kiepsko z tym wypada w porównaniu np z halogenem..

    OdpowiedzUsuń
  2. Poziom oddawania barw dla Libry 3000K wynosi 90, a w przypadku 4000K wynosi 95. Roblon, zanim wypuścił na rynek Librę długa nad nią pracował. Dokumentacja techniczna jest bardzo szczegółowa i wiarygodna. Mogę przesłać.
    Halogen pomimo wielu zalet nie nadawałby się do takiej oprawy na przykład ze względu na gabaryty.

    OdpowiedzUsuń