wtorek, 19 kwietnia 2011

Sprytna Libra - ekspozycyjne oświetlenie LED

Pani Brigitte Munch pochodzi z Danii i jest złotnikiem. Jej biżuteria jest wyjątkowa i autorka wymaga, aby oświetlenie gablot ekspozycyjnych nie stało się ważniejsze niż oświetlane obiekty. W swoim sklepie jubilerskim zastosowała oświetlenie światłowodowe, ale do oświetlenia gablot wybrała inteligentne oprawy LED Roblon Libra.

 Jest prosta w formie, a jednak wiele potrafi. Można ją obracać i przekręcać w każdym kierunku. To ważne, bo nie wystarczy, że coś dobrze wygląda, musi być też użyteczne”.

Po zainstalowaniu nowego oświetlenia, przedmioty, które już długo leżały w sklepie zostały zauważone przez klientów.
Oprawy LED Libra, wymyślone przez drużynę R&D Roblona, wyglądają całkiem niepozornie, ale potrafią naprawdę wiele. Okrągłe główki ze źródłem światła można obracać i przekręcać w każdym kierunku i w każdej płaszczyźnie. Dodatkowo możemy przekładać optykę każdej z głowic, dostosowując ją do zmieniającej się ekspozycji.

Rodzina opraw ekspozycyjnych Libra składa się z 3 podstawowych modeli występujących łącznie w 24 wersjach, różniących się kątem świecenia, liczbą głowic i kolorem wykończenia:

-          Libra 1 – jedna głowica z kątem świecenia 30° lub 60°, moc 5W
-          Libra 2 – dwie głowice z kątami świecenia 30° i 60°, moc 10W;
-          Libra 3 – trzy głowice z kątami świecenia 30°, 45° i 60°, moc 15W.

Dokładne specyfikacje i parametry opraw Libra można znaleźć w naszym katalogu oświetlenia LED na stronie http://www.TwojeLEDy.pl.

 I co istotne, oprawy Libra wyglądają niesamowicie designersko ;-)

10 komentarzy:

 1. Wszystko fajnie tylko co z oddawaniem barw, większość LEDów kiepsko z tym wypada w porównaniu np z halogenem..

  OdpowiedzUsuń
 2. Poziom oddawania barw dla Libry 3000K wynosi 90, a w przypadku 4000K wynosi 95. Roblon, zanim wypuścił na rynek Librę długa nad nią pracował. Dokumentacja techniczna jest bardzo szczegółowa i wiarygodna. Mogę przesłać.
  Halogen pomimo wielu zalet nie nadawałby się do takiej oprawy na przykład ze względu na gabaryty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Według mnie ledy to świetna sprawa. Ostatnio zamówiłam naświetlacze led na stronie https://www.interblue.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolona. Każdy powinien zdecydować się na takie rozwiązania, jeśli chce dodatkowo zadbać o oświetlenie swojego domu i ogrodu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli chodzi o mnie to ja także jestem wielką zwolenniczką takiego oświetlenia. Właśnie dlatego po zapoznaniu się z https://wnetrzadlaciebie.com/sklep-z-oswietleniem-ledowym-jaki-wybrac wiem już jaki sklep z oświetleniem LED wybrać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawdę bardzo fajnie napisano. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń